KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14372027
nr 1437 2027
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Träsnitt, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, daterad -51. Handkolorerad. Signerad. Bildmått: 30x21 cm, yttermått inklusive ram: 53x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 december 2021
kl 19:55:21
9/12 10:42:25
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson